Kazetové markýzy zastíní terasy, balkony i zahrádku kavárny

Jedna z nejrozšířenějších variant markýz jsou kazetové markýzy. S přibývajícím materiálem na markýze ve smyslu kazety a krytů stoupá estetická hodnota markýzy, odolnost a cena.

 

Markýza SCRIGNO

srignoTento typ markýzy je prvním kazetovým typem s napevno danými držáky na stranách, díky čemuž má zajímavý design, ale omezené rozměrové možnosti. Díky kazetě nemá markýza přední volán a nemusí být překrytá krycí stříškou. Nevýhodou této markýzy je, že neleží přímo na zdi, takže je mezera mezi markýzou a zdí kudy může třeba trochu pršet, pokud není nad markýzou střecha nebo okapnice. Na výběr je 8 barev konstrukce bez příplatku. Maximální rozměry jsou šířka 500 cm a výsuv 300 cm.

 

Markýza NOVETA BOX                                                            Noveta box

Markýzy s originálním designem. Hranatá konstrukce s drážkami se mimořádně dobře hodí k podobně laděným budovám, kde by oblé tvary ostatních typů markýz nevypadaly tak dobře. Markýzu lze ovládat klikou, ale i motorově. Na výběr jsou 3 barvy konstrukce bez příplatku. Maximální rozměry jsou šířka 650 cm a výsuv 350 cm.

Noveta box Noveta box

Žádaným doplňkem kazetových markýz dnes bývá i otřesové čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak poškození. Clona může být opatřena i světelným nebo časovým spínačem.

S kazetovou markýzou od nás získáte

  • záruku 4 roky na konstrukci
  • záruku 5 let na stálobarevnost látky
  • záruku 5 let na motory

Volba barvy konstrukce a velké množství vzorů látek jsou samozřejmostí.

    Chcete poradit nebo rovnou pořídit? Napište nám