Opláštění pergol – abyste si i v dešti a zimě mohli užívat venkovní posezení

Opláštění pergoly na zahradě PVC folií

Pergoly mají střechy, to je jasná věc. Ale foukne vítr a ani střecha vás před nepříznivým počasím nezachrání. Kapky deště a vítr se dostanou do pergoly a vám nezbude, než se jít schovat do domu. Ovšem pokud máte opláštění pergol či altánu, nerozhodí vás ani vítr, ani déšť.

Zajistíme pro vás opláštění různých typů pergol, altánů, teras a jakéhokoliv jiného venkovního sezení autoplachtou ušitou na míru. Je to stejný materiál, ze kterého se dělají potahy nákladních aut. Materiál plachty zaručuje dlouhou životnost.

opl1

Boční ochrana pergoly barevnou PVC folií

Plachta je vyrobená z PVC a odolává UV záření a teplotám od -40° C až do 70° C. To znamená, že plachta snese i blízkost komínu nebo grilu. Životnost je kolem 10 let. Díky ruční práci malé české firmy kousek za Holicemi si můžete nechat vyrobit plachtu na míru v jakékoliv barvě, tvaru a provedení.

Umíme vyrobit barevné přechody, zipové dveře, okna, a nebo rovnou celé průsvitné stěny. Plachtu lze také použít jako potah na zábradlí balkónu, což je mnohem praktičtější a estetičtější než rákos.

opl2

Folie na balkóně místo rákosu s pruhem pro děti. Vypadá líp, že?

Opláštění pergol využijete zejména na jaře a na podzim. Mělo by jít snadno sundat a uskladnit. Ve většině případů se to řeší pomocí trubky sloužící jako závaží ve spodním tunýlku. Kolem této trubky lze plachtu vyrolovat nahoru a zafixovat plastovými trojzubci (jako přezka na batohu).

Ukotvení plachet je většinou pomocí otočných háčků, které se přivrtají do konstrukce pergoly a v plachtě je odpovídající protikus. Díky tomu lze třeba na zimu nebo kvůli umytí plachtu sundat.

Dodací lhůta se pohybuje kolem 3 – 4 týdnů, potřebná záloha na výrobu je 50 % a cena je 1.500 Kč/m2. Cena je včetně práce a 15% DPH. Pokud je ale realizace mimo Pardubice, tak je potřeba přičíst cestovné ve výši počet km od Pardubic x 20 Kč, což odpovídá cestě tam a zpět na zaměření a montáž. Většinou ale přejímáme zakázka v rádiusu cca do 50 km od Pardubic.


 

    Chcete poradit nebo rovnou pořídit? Napište nám