Plisé žaluzie – elegantní alternativa hliníkových žaluzií

Nelíbí se vám chladné hliníkové žaluzie a látkové rolety vám přijdou příliš fádní? Tak to u vás určitě vyhrají maximálně variabilní a elegantní plisé žaluzie. Jejich výhodou je možnost využití ve všech místnostech a na všechny možné prostory. Ať už potřebujete stínění na okno, před výklenek, na šikmé tvary oken (úplně všechny), na střešní okna nebo dokonce na stínění zimních zahrad, jsou tady pro vás plisé žaluzie.

Variabilní plisé žaluzie si vždy nastavíte tak, aby vám stínily přesně podle vašich potřeb

Variabilní plisé žaluzie si vždy nastavíte tak, aby vám stínily přesně podle vašich potřeb

Žaluzie s vlastnostmi rolety… to potřebujete

Dokonalé interiérové stínění v podobě plisé rolet nadchne i vás. Její velkou předností je variabilita zatažení. Můžete ji zatáhnout zespod a nechat si vrchní stranu oken zcela volnou – vhodné zejména pro bydlení v přízemí. Stínění si nastavíte přesně podle slunce – třeba vprostřed okna. A samozřejmě ji snadno zatáhnete i z vrchní části oken… stačí si jen vybrat.

Možná si budete myslet, že jsou z papíru, ale nenechte se mýlit. Jedná se o velice pevnou a odolnou látku se super jednoduchou údržbou.

Plisé roleta je vyrobená z pevné látky, která se snadno udržuje

Plisé roleta je vyrobená z pevné látky, která se snadno udržuje

Proč jsou tak oblíbené?

Kromě super vzhledu a jednoduché údržby je to hlavně možnost instalace na jakékoliv okno. Pak také

  • výběr z více než 100 druhů látek a vzorů,
  • snadné ovládání buď pomocí vytahovací šňůrky a nebo tahem ručně,
  • tzv. plovoucí plisé – možnost zatahování z obou stran,
  • hodí se skvěle i po noční směně – nabízíme speciální temnící typ,
  • mimo použit prachovky plisé prostě sbalíte, osprchujete a znovu zavěsíte na okno,
  • dodací lhůta je cca 2 – 3 týdny.
Plovoucí plisé žaluzie zastíní přesně tam, kde je potřeba

Plovoucí plisé žaluzie zastíní přesně tam, kde je potřeba

Minimální a maximální šířka, výška a plocha nelze díky velkému množství typů jednoduše určit. Napište nám a určitě spolu najdeme ty „správné míry“. Přijedeme k vám a zaměříme všechna okna, která budete chtít zastínit.

Plisé ve dne i v noci

Rádi si ve dne přispíte, nebo chodíte na noční směny a chcete mít i za bílého dne tmu v ložnici? Věřte, že i pro vás jsou plisé žaluzie správnou volbou. Stačí zvolit zatemňovací typ těchto žaluzií. Jsou vhodné právě do ložnic, protože vytvoří nejen dokonalou tmu, ale také úplné soukromí.

Plisé žaluzie mají různé stupně průsvitnosti. Vyberete si přesně ten, který potřebujete.

Plisé žaluzie mají různé stupně průsvitnosti (transparentnosti). Vyberete si přesně ten typ, který potřebujete. Do ložnice je ideální volbou zatemňovací typ, naopak v kuchyni vám postačí typ transparentní – nedovolí nahlédnout dovnitř, ale i při zatažení propustí trochu světla do interiéru.

Tato okna jsme už zastínili… a zastíníme i ta vaše

Plisé žaluzie vám instalujeme do jakéhokoliv typu okna, v jakékoliv barvě i velikosti. Přesvědčte se sami.

Plisé funguje i jako síť proti hmyzu

Plisé nemusí být jen žaluzie či roleta. Velice dobře fungují také jako sítě proti hmyzu. Síť je vedena na horní straně vodicí lištou opatřenou těsnícím kartáčkem. Na spodní straně je síť opatřena plastovým pásovým řetězem, který je v dolní části dveřního otvoru vedený v plastové kolejnici. Nedá se o něj zakopnout, a to je velké plus.

Boční profily jsou kotveny do ostění nebo na rám dveří. Síť je ovládaná ručně a ve stažené poloze je fixovaná pomocí magnetů.  Hodí se všude tak, kam se kvůli prostoru nevleze klasická otevírací či rolovací síť.

Napište nám a my přijedeme

    Chcete poradit nebo rovnou pořídit? Napište nám