Plisé žaluzie – elegantní alternativa hliníkových žaluzií

Nelíbí se vám chladné hliníkové žaluzie a látkové rolety vám přijdou nudné? Pak jsou jasnou volbou plisé žaluzie a rolety. Látka žaluzií je složená do balíku. Jejich výhodou je možnost využití ve všech místnostech a na všechny možné prostory. Ať už potřebujete stínění na okno, před výklenek, na šikmé tvary oken (úplně všechny), na střešní okna nebo dokonce na stínění zimních zahrad, můžete v pohodě využít plisé žaluzie.

  • Vybírat můžete z více než 100 druhů látek a vzorů.
  • Ovládání plisé se dělá buď pomocí vytahovací šňůrky a nebo ručně.
  • Jako jedno z mála stínění lze tzv. plovoucí plisé posouvat z obou stran.
  • Plisé lze také bez obav dokonce vysprchovat a znovu použít!
  • Dodací lhůta cca 3 týdny.

Minimální a maximální šířka, výška a plocha nelze díky velkému množství typů jednoduše určit. Napište nám a určitě spolu najdeme ty “správné míry”.

Plisé funguje i jako síť proti hmyzu

Plisé nemusí být jen žaluzie či roleta. Velice dobře fungují také jako sítě proti hmyzu. Síť je vedena na horní straně vodící lištou opatřenou těsnícím kartáčkem. Na spodní straně je síť opatřena plastovým pásovým řetězem, který je v dolní části dveřního otvoru veden v plastové kolejnici. Nedá se o něj zakopnout, a to je velké plus.

Boční profily jsou kotveny do ostění nebo na rám dveří. Síť je ovládána ručně. Fixována ve stažené poloze je pomocí magnetů. Je vhodná pro situace kde je nežádoucí kvůli prostoru otevírací síť a kvůli funkčnosti rolovací síť.

Chcete poradit nebo rovnou pořídit? Napište nám