Rolety Den a noc – útulné zastínění interiéru

Elegantní, útulné a stylové – takové jsou rolety Den a noc, které jsou nejnovějším přírůstkem do široké rodiny látkových rolet. Dodáme k vám domů na míru dělané rolety, které díky svému designu s průsvitnými a neprůsvitnými pruhy vykouzlí dokonalou hru světla a stínu. Jsou nejen vysoce funkčním vnitřním stíněním, ale také designovým prvkem. Principem rolety je prověšení látky do „U“, pomocí něho se průsvitné a neprůsvitné pruhy látky různě překrývají.

Zajistíme zaměření, dodání i následnou montáž – rychle, čistě a za výhodnou cenu. Aktuální dodací lhůta je cca 2 – 3 týdny.

Nově instalovaná roleta Den a noc přímo na okno

Nově instalovaná roleta Den a noc přímo na okno vypadá prostě dobře

Proč si pořídit roletu Den a Noc?

  • zbavíte se protivného otírání prachu z klasických horizontálních žaluzií
  • jsou skvělou alternativou k žaluziím, záclonám a závěsům díky možnosti posouvat pruhy přes sebe a tudíž i ušetříte za pořizování záclon
  • vypadají prostě skvěle
  • snadno se udržují – postačí suchý, případně lehce navlhčený hadřík nebo švédská útěrka
  • designového osvěžení vašeho interiéru
  • hodí se do všech místností vašeho obydlí

S krycím boxem či bez něj? Na zeď či na okno?

Na začátku je dobré se zamyslet nad tím, jestli chcete roletou překrýt celý výklenek okna stejně jako závěsem a nebo umístit roletu přímo na okno jako žaluzie. Varianta do zdi se hodí na členitá okna s velkým počtem skel. Použít ji u balkonových dveří není výjimkou, ale je to poměrně nepraktické řešení – pokud chcete jít ven, musíte celou roletu vytáhnout.

Ukázka uchycení rolety Den Noc ve zdi - ideální pro větší okna

Ukázka uchycení rolety Den Noc ve zdi – ideální pro větší neotevírací okna. Stažená roleta brání možnosti otevřít okno dokořán, neumožňuje ani přístup k parapetu.

Varianta na okno se otevírá spolu s oknem a nebrání přístupu k parapetu. Je akorát potřeba počítat s tím, že maximální úhel otevření oken a hlavně dveří se díky ní trochu zmenší. Cenově vychází levněji umístit několik menších rolet přímo na okno místo jedné velké rolety přes celý výklenek.

Roleta DenNoc uchycená přímo na okně nebrání nijak větrání a otvírání oken

Roleta DenNoc uchycená přímo na okně nebrání nijak větrání a otvírání oken

Roleta do zdi se dá opatřit bílým designovým boxem, který zakrývá válec s látkou. Pokud roletu budete instalovat nad okno a ne přímo pod strop, tak doporučujeme variantu s boxem. Na látku bude usedat méně prachu.

Roleta na okno s krycími lištami

Roleta na okno s krycími lištami.

Ovládání rolety Den a noc

Ovládání kuličkovým řetízkem umožňuje plynule regulovat polohu pruhů vůči sobě a vytáhnout roletu tak, aby se látka celá navinula do krycího boxu. Na rozdíl od klasických hliníkových žaluzií se řetízek rolet nemusí zajistit držákem řetízku namontovaným do okna, protože jsem vybavené vnitřní brzdou.

Barvy, barvy, barvičky

Do detailu vyladěný interiér – to je sen všech milovníků designu. I proto nabízíme rolety Den Noc v mnoha barevných variantách. Můžete si vybrat od bílé až po černou. K dispozici jsou nejen různé odstíny šedé, ale také oblíbené béžové. Nechybí ani temperamentní červená nebo něžná růžová do pokojíčku pro princezny

Ještě stále váháte? Podívejte se, jak dobře rolety vypadají v interiéru

    Chcete poradit nebo rovnou pořídit? Napište nám