Rolety Den a noc – útulné zastínění interiéru

roleta-zebra01

Zebra

Elegantní, útulné a stylové – takové jsou rolety Den a noc, které jsou nejnovějším přírůstkem do široké palety látkových rolet. Své jméno získala díky designu, kdy střídá průsvitné a neprůsvitné pruhy pro denní a noční potřebu. Principem rolety je prověšení látky do dlouhého „U“, pomocí něho se průsvitné a neprůsvitné pruhy látky různě překrývají. Pokud si to chcete osahat a nebo si neumíte představit jak to funguje, tak můžete přijít do naší vzorkovny si prohlédnout několik variant řešení.

Když jsou za sebou průsvitný a neprůsvitný pruh látky, roleta nepropouští světlo. A když jsou za sebou stejné pruhy, tak je skrze ty průsvitné vidět ven.

Roleta Den a noc se používá buď místo záclony, kdy se namontuje do zdi a překrývá celý výklenek nebo místo žaluzie přímo na okno.

Roleta se dá opatřit bílým designovým boxem, který zakrývá válec s látkou. Ovládání kuličkovým řetízkem umožňuje plynule regulovat polohu pruhů vůči sobě a vytáhnout roletu tak, aby se látka celá navinula do krycího boxu. Ve vzorkovně na autobusovém nádraží máme fyzicky vystavenou verzi bez krytu, s polokrytem, s celým krytem a verzi montovanou přímo na okno.

Dodací lhůta je cca 14 dnů.

Chcete poradit nebo rovnou pořídit? Napište nám