TaHoma Switch

TaHoma switch je dalším krokem k chytré domácnosti, která slouží Vám a ne Vy jí. Již delší dobu se porůznu mluví o chytrém ovládání různých prvků domácnosti a nyní už lze říci, že od novátorských nápadů, novinek a prototipů se dostáváme k realitě. Vyzkoušené realitě, která už nestojí tolik, co dům samotný. TaHoma Switch je tou realitou, která přesně cílí na opravdovou potřebu vlastníků domovů.

Co všechno TaHoma Switch umí? Z pohledu naší firmy je to skvělý pomocník pro ovládání především venkovních žaluzií a rolet. Říkáte si, že na to Vám stačí běžné elektrické ovládání? Ano, stačí, pokud ovšem chcete přijít do místnosti, kde odpoledne bývá prudké světlo a v tuto dobu už tam bude sklopená žaluzie, zatímco ráno Vám dopřeje výhled na probouzející se zahradu. To vše automaticky – není lepšího pomocníka než TaHoma Switch. Tato funkce se nazývá vytváření scénářů. Ty můžete mít pro každou místnost různé a samozřejmě i pro různá roční období. Do již běžícího scénáře můžete kdykoliv zasáhnout jednorázově – například teď má být tma, ale je potřeba světlo. Scénář ovšem pokračuje dál. Malou perličkou je i možnost simulovat Vaši přítomnost doma během dovolené.

Otázka financí je individuální na základě cenové nabídky. Co kromě pohodlí ale dostanete, když se rozhodnete pro takové chytré ovládání stínění? Každý samozřejmě za své peníze chceme dostat maximum. A i když stínění je náš svět, ovládání domova jím samozřejmě nekončí. TaHoma Switch dokáže rozhýbat i Vaši bránu, zámky, osvětlení, hodí řeč s Alexou a nenechá Vás mrznout komunikací s topením. Určitě za zmínku stojí i fakt, že běžně používané ovladače mají maximálně pět kanálů, tedy pět žaluzíí či rolet v rámci jednoho ovladače. Není tedy výjimkou, že pro ovládání jednoho domu se sejde i šest až sedm ovladačů. Už od dvou pětikanálových ovladačů výše se TaHoma switch vyplatí i finančně.

A jak to vše reálně vypadá? Co nejpraktičtěji to jde. Je jedno, zda využívate iOS nebo android, zda již fungujete s Alexou, Google Home nebo Apple HomeKit. V rámci přizpůsobení se stávající domácností udělali vývojáři TaHomy maximum. Pro různé funkcionality můžete vytvořit i widgety. Nejste technologičtí nadšenci a teď Vám trochu zatrnulo? Nebojte se, při instalaci ovládacích prvků Vás vším provedeme osobně a i přesto, že je aplikace maximálně přívětivá a intuitivní, existuje nespočet návodů krok za krokem, které Vás každou překážkou převedou. Jste naopak inovátor? Gratulujeme, protože tady se Vám otvírá naprosto nevídané hřiště pro zkoumání a zkoušení.

Veškeré podrobnosti můžete omrknout přímo na stránkách společnosti Somfy, nebo se s dotazy obraťte přímo na nás, rádi Vám vše ukážeme a zodpovíme.