Menu

Kazetové markýzy

Nabízíme instalaci elektrických kazetových markýz, se kterými zastíníte terasu i balkon. Vybrat si můžete ze dvou druhů a mnoha barevných provedení. Všechny markýzy lze navíc doplnit otřesovými čidly.

Kazetové markýzy na terasu a balkon či zahrádku kavárny

Kazetové markýzy jsou nejrozšířenější variantou markýz. Výhodou kazetových markýz je absence předního volánu, díky které nepotřebují žádnou krycí stříšku. Tento typ markýzy je vhodný pro balkony, terasy i zahrádky kaváren.

S přibývajícím materiálem na markýze ve smyslu kazety a krytů stoupá estetická hodnota markýzy, její odolnost, ale také cena. Nabízíme dva typy kazetových markýz.

Kazetová markýza SCRIGNO

Tento typ markýzy je prvním kazetovým typem s pevnými držáky po stranách, díky kterým má zajímavý design, ale omezené rozměrové možnosti. Nevýhodou této markýzy je, že neleží přímo na zdi. Mezi markýzou a zdí tak vzniká mezera, kterou může trochu pršet, pokud není nad markýzou střecha nebo okapnice.

Jedná se o elektrickou kazetovou markýzu, kterou můžete ovládat pomocí dálkového ovladače, ale i chytrým telefonem. Menší varianty této markýzy lze ovládat i klikou. Doplnit ji můžete otřesovým čidlem. Výsuvnou kazetovou markýzu SCRIGNO si můžete pořídit v jedné z 8 barev konstrukce, které jsou bez příplatku. Maximální rozměry této markýzy jsou na šířku 500 cm a výsuv 300 cm.

Kazetová markýza NOVETA BOX                                                           

Kazetové markýzy s originálním designem. Hranatá konstrukce s drážkami se mimořádně dobře hodí k podobně laděným budovám, kde by oblé tvary ostatních typů markýz nevypadaly dobře. V nabídce máme kazetové markýzy s motorem, ale i obyčejnější, které se ovládají klikou.

Vybírat můžete ze 3 barev konstrukce bez příplatku. Maximální rozměry markýzy jsou na šířku 650 cm a výsuv 350 cm. I tuto markýzu můžete doplnit otřesovým čidlem, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak poškození. Zároveň může být opatřena i světelným nebo časovým spínačem.

S kazetovou markýzou od nás získáte:

  • záruku 4 roky na konstrukci
  • záruku 5 let na stálobarevnost látky
  • záruku 5 let na motory

Volba barvy konstrukce markýzy a velké množství vzorů látek jsou samozřejmostí.

Hledáte další stínící techniku jako jsou rolety do oken a dveří? Pak jste na správném místě. Kromě různých druhů markýz nabízíme také žaluzie a rolety. Vybírat můžete z naší nabídky vnitřního stínění i venkovního stínění.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více