Menu

Tyče na záclony

Zajistíme vám montáž garnýží a tyčí na záclony, které dokáží doladit interiér a vnést pomyslné teplo domova i do chladného bytu. V nabídce máme garnýže i tyče v různých tvarech, designech i materiálech. U nás si vybere každý.

Rozdíl mezi tyčí na záclony a garnýží na záclony

Zatímco tyč na záclony má zpravidla tvar tyče, případně se jedná o hranatou kolejnici, garnýž je plochá deska z prkna nebo z plastu. Garnýže se používají hlavně pro montáž do stropu a je možné k nim přidat designové krycí čelo. Záclonové tyče se montují do zdi nad výklenek okna. Častá je kombinace klasických horizontálních žaluzií a záclonových tyčí s dekorační záclonou.

Naše nabídka garnýží a tyčí na záclony

V naší nabídce najdete systém Flix, který umožňuje spouštění kolejnice do požadované výšky, výměnu záclony a opětovné vytažení nahoru pomocí šňůrek. Vyměňování záclon je tak velmi snadné a rychlé. Díky tomu je tento systém vhodný pro seniory, ale také osoby se sníženou pohyblivostí či vozíčkáře.

Dále můžete vybírat z mnoha druhů garnýží i tyčí. Nabízíme jednoduché struny, dřevěné tyče na záclony s kreativními koncovkami nebo designové hranaté tyče na záclony z kovu v čistém provedení. Garnýže a tyče na záclony dodáváme od výrobců Gardinia a Praktik

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více