Menu

Žaluzie a rolety Hradec Králové

Prodej a instalace stínících žaluzií, rolet a sítí proti hmyzu v oblasti Hradce Králové jeho okolí. Provedeme montáž screenových rolet i dalších rolet na okna. Nabízíme také markýzy na balkon či terasu.

Hledáte kvalitní stínící techniku nebo spolehlivé sítě proti hmyzu? Pokud jste z oblasti Hradce Králové a okolí, neváhejte nás kontaktovat. S více než 25 lety zkušeností jsme odborníky na instalaci žaluzií, rolet a markýz.

Prodej a montáž žaluzií, rolet a markýz

Dodáváme a instalujeme širokou škálu produktů, včetně textilních zatemňovacích rolet, které lze využít i jako rolety pro střešní okna, a screenových rolet, které regulují teplotu uvnitř místnosti během slunných dnů. Dále nabízíme různé druhy venkovních žaluzií a markýz. Naše nabídka zahrnuje také horizontální žaluzie, rolety den a noc, římské rolety, které se osvědčují nejen v kancelářích nebo japonské rolety.

Další služby

Kromě žaluzií, rolet a sítí proti hmyzu pro okna a dveře nabízíme také instalaci garnýží a tyčí na záclony či doplňků pro okna Velux.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více