Menu

Žaluzie a rolety Hořice

Jsme vaší první volbou pro prodej a montáž žaluzií i rolet v Hořicích a okolí. Naše nabídka zahrnuje rolety den a noc, zatemňovací rolety, screenové rolety a markýzy na balkony pro domy, byty i chalupy. Navíc provedeme montáž sítí proti hmyzu.

Kvalita od ZEBRY i v Hořicích a okolí

Hledáte kvalitní stínící techniku nebo se chcete zbavit otravných much, komárů a dalšího hmyzu? Pokud jste z Hořic a okolí, neváhejte nás kontaktovat. Už více než 25 let se specializujeme na montáž žaluzií, rolet a markýz.

Montáž žaluzií, rolet, markýz a sítí proti hmyzu

Prodáváme a montujeme žaluzie, rolety i markýzy. Můžeme zajistit montáž textilních zatemňovacích rolet, které lze použít i jako rolety na střešní okna, nebo instalaci venkovních screenových rolet, které zabrání přehřívání vašeho interiéru.

Nabízíme také různé druhy vnitřních žaluziíhorizontální žaluzie a vertikální žaluzie, venkovních žaluzií pro okna a dveře a markýz na balkony a terasy. V nabídce máme i rolety den a noc, které díky střídání průhledných a neprůhledných pásů mohou nahradit záclony a žaluzie podle vašich aktuálních potřeb. A samozřejmě, nezapomínáme na oblíbené římské rolety, které dobře poslouží i jako kancelářské rolety.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více