Menu

Žaluzie a rolety Nový Bydžov

Komplexní montáž stínící techniky pro interiéry i exteriéry. Naše nabídka zahrnuje žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu v různých designech a stylech. Všechny naše produkty se vyrábějí z kvalitních materiálů s dlouholetou zárukou.

Stínící technika i ochrana před hmyzem v Novém Bydžově a okolí

Trápí vás nedostatek soukromí a nedostatečné zakrytí slunečního svitu? Navštěvují vás v létě hmyzí škůdci? Pokud jste z Nového Bydžova a okolí, obraťte se na nás a pořiďte si kvalitní stínící techniku nebo spolehlivé sítě proti hmyzu. Máme více než 25 let zkušeností s montáží žaluzií, rolet, a markýz.

Žaluzie, rolety a markýzy pro vaše potřeby

Jsme specialisté na dodávku a montáž žaluzií, rolet a markýz. Naše nabídka zahrnuje vnitřní žaluzie, různé varianty venkovních žaluzií a rolet. Instalujeme také několik druhů markýz, jejichž předností je schopnost zastínit větší plochy teras, balkonů či prosklených výloh. Můžete si vybírat z látkových zatemňovacích rolet, římských rolet či plisé žaluzií. Rolety den a noc umožňují střídání průhledných a neprůhledných pásů, což umožňuje přizpůsobit osvětlení a soukromí dle aktuální potřeby.

Další nabídka služeb

Kromě stínící techniky pro okna rodinných domů, bytových domů a chalup, poskytujeme i tyče na záclony a doplňky pro okna Velux vhodné do všech typů domů. Určitě se také podívejte na naše sítě do oken proti hmyzu, které lze připevnit prakticky na všechna okna, včetně oken střešních. Objednejte si naše profesionální služby a vytvořte si doma útulné prostředí podle svých potřeb.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více