Menu

Žaluzie a rolety Vysoké Mýto

Jsme odborníci na prodej a instalaci širokého sortimentu stínící techniky v oblasti Vysokého Mýta a okolí. Naše nabídka zahrnuje rolety den a noc, zatemňovací rolety, screenové rolety a markýzy na balkony pro domy, byty a chalupy. Provedeme i montáž sítí proti hmyzu.

Kvalitní montáž od ZEBRY ve Vysokém Mýtě

Hledáte kvalitní řešení pro stínění a ochranu vašeho domova? Potřebujete se zbavit obtěžujícího hmyzu? Pokud jste obyvatelem Vysokého Mýta nebo pobýváte v jeho okolí, neváhejte nás kontaktovat. S více než 25 lety zkušeností se věnujeme montáži žaluzií, rolet a markýz. Díky tomu vám můžeme zaručit profesionální instalaci.

Profesionální stínící technika

Nabízíme dodávku a montáž žaluzií, rolet a markýz pro různé účely. Můžeme vám nainstalovat klasické horizontální žaluzie, které jsou vhodné pro užší typy oken nebo vertikální žaluzie, které spíše využijete jako kancelářské rolety. Oblíbené jsou také rolety den a noc, které jsou funkční, a přesto velmi elegantní. Látkové zatemňovací rolety jsou pak ideální variantou do panelových domů. Naše škála zahrnuje také venkovní žaluzie a rolety a tři typy markýz. Od jednoduchých markýz na balkon po složitější kloubové či kazetové markýzy.

Naše doplňkové služby pro vás

Kromě ochrany před světlem a teplem nabízíme také spolehlivou ochranu proti nepříjemným hmyzím škůdcům v podobě sítí proti hmyzu. Další službou je montáž garnýží a tyčí na záclony a příslušenství pro okna Velux. Pro více informací se podívejte na naši nabídku.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více