Menu

Venkovní stínění

Nabízíme montáž venkovního stínění oken i dveří. V naší nabídce najdete různé druhy venkovních žaluzií i venkovních rolet a nechybí ani screenové rolety, které snižují prostup slunečního tepla dovnitř interiéru.

Venkovní žaluzie a rolety na okna i dveře

Vybírat můžete z několika variant venkovních žaluzií, které jsou rozdělovány podle tvaru a velikosti lamel. Zároveň můžete vybírat podle montáže žaluzií. Nabízíme instalaci předokenní žaluzie do stavebně připraveného boxu, ale i dodatečnou instalaci spolu s krycím plechem, který zakryje samotný systém žaluzie. V nabídce máme i elektrické žaluzie, nebo žaluzie ovládané klikou či šňůrou. Dále montujeme různé venkovní rolety včetně screenových rolet, které zabraňují přehřívání interiéru.

Profesionální montáž venkovního stínění na míru

Zajistíme vám kvalitní a vysoce účinné venkovní stínění oken i dveří vašeho domu, bytu i firmy. Nevíte-li si rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Venkovní stínění dodáváme a montujeme v Pardubicích a okolí. Rádi přijedeme, okna přeměříme a vybereme i namontujeme stínění na míru. Jsme rychlí, spolehliví a máme více než 25 let zkušeností. Víme, jak vám zajistit dokonalý stín.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více