Menu

Žaluzie a rolety Chrudim

Zajišťujeme prodej a instalaci žaluzií a rolet v Chrudimi a okolí. Nabízíme širokou škálu produktů, včetně rolet den a noc, zatemňovacích rolet, screenových rolet a markýz na balkony pro domy, byty a chalupy. Dále poskytujeme instalaci sítí proti hmyzu.

Nadčasové řešení pro stínění vašeho domova v Chrudimi a jejím okolí. Naše nabídka zahrnuje velkou škálu stínící techniky, včetně rolet, žaluzií, markýz a sítí proti hmyzu. S pomocí našich produktů vám zajistíme větší soukromí, pohodlí a ochranu proti slunci i hmyzu.

Odborná montáž a široký sortiment žaluzií, rolet a markýz

Nabízíme profesionální montáž a široký sortiment stínící techniky, včetně rolet den a noc, zatemňovacích rolet, které poslouží i jako rolety pro střešní okna, screenových rolet pro regulaci teploty a markýz na balkony. Můžeme vám také instalovat sítě proti hmyzu, tyče na záclony nebo doplňky pro okna Velux.

Naše nabídka zahrnuje také horizontální žaluzie nebo různé druhy venkovních žaluzií, oblíbené římské rolety nejen pro kancelářské prostory nebo japonské rolety.

Kvalita na prvním místě

Pokud hledáte kvalitní stínící techniku, neváhejte nás kontaktovat. Naše instalace jsou podloženy více než 25 lety zkušeností v oboru.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více