Menu

Látkové zatemňovací rolety

Provedeme montáž látkových zatemňovacích rolet. Vybírat můžete z několika variant konstrukcí, ale i z široké škály barevných provedení. Nabízíme také variantu, kterou je možné instalovat bez vrtání.

Zatemňovací rolety do malých, velkých i střešních oken

Dříve se látkové zatemňující rolety na okna vyráběly s vestavěnou pružinou, v tmavě zelené barvě, ovládaly se šňůrou a byly skoro v každém panelovém domě. Naštěstí je dnes nabídka tak široká, že lze vybírat z mnoha druhů látek a konstrukcí. Typ konstrukce určuje hlavně rozměr. V nabídce máme typy s maximálním rozměrem šířky nebo výšky do 200 cm, ale také do 500 cm. Je však potřeba počítat s vyšší pořizovací cenou.

Výhody látkových zatemňovacích rolet

  • Látkové zatemňovací rolety lze instalovat také na střešní okna.
  • Mohou se namontovat místo žaluzie do jejího rámu s krycími lištami po boku.
  • Všechny zatemňovací rolety jsou ovládány kuličkovým řetízkem a mají vestavěnou brzdu, která fixuje rolety v té pozici, kde ji necháte.

V naší nabídce najdete tyto druhy zatemňovacích rolet, které patří na českém trhu mezi nejžádanější.

Rolety Calypso – stylové stínění za příznivou cenu

Nejvíce používaná je látková zatemňovací roleta Calypso, a to díky nízké ceně konstrukce a velkému výběru barev celé konstrukce. Jedná se o roletu volně visící, která nemá kryt návinu ani krycí lišty na bocích.

Lze ji namontovat na zeď, na strop, ale i na rám okna pomocí speciálních držáků. Instalace zatemňovací rolety je možná i bez vrtání. Na řetízek lze také umístit designové závaží, které jej napíná a zabraňuje jeho kroucení či přivření do okna. Omezení této rolety spočívá v maximální šířce 180 cm, nevhodnosti montáže těsně mezi dvě stěny kvůli způsobu demontáže a nemožnosti použití designového krytu.

Rolety Orion – ideální alternativa k žaluziím

Zatemňovací roleta Orion se montuje do prostoru mezi zasklívacími lištami. Je často využívána místo horizontálních žaluzií, můžete si totiž vybrat z mnoha dekorů. Díky krycím lištám v kombinaci s neprůsvitnou látkou můžete v místnosti vytvořit dokonalé temno.

Roleta má krytý půlkulatý box, do kterého se navíjí látka. Pro tento typ rolet máme v nabídce pestrou paletu různobarevných látek. Díky tomu lze při větším množství oken a prostupu světla skrze látku vytvořit i barevné zabarvení místnosti.

Látková roleta Varieta a Varieta mini – zastínění pro všechny velikosti oken

Pokud máte okno v rozpětí šířky 180–300 cm, tak je pro vás zatemňovací roleta Varieta tou správnou volbou. Existuje i ve verzi Varieta mini, která má menší maximální rozměry, a tudíž je o trochu levnější. Lze ji vybavit oblým nebo hranatým horním krytem včetně chromové úpravy a případně i bočním vedením.

Látková zatemňovací roleta Zebra – designové zastínění místnosti

Mezi látkové zatemňovací rolety patří i roleta Zebra, která je také známá pod názvem roleta den a noc. Funguje na principu střídání průsvitných a neprůsvitných pruhů, které se různě překrývají. Podle nastavení mohou propouštět světlo stejně jako záclony, anebo naopak vytvořit šero.

Hledáte jiné vnitřní stínění? Prohlédněte si naši nabídku. Kromě toho nabízíme také montáž venkovní stínící techniky na okna a dveře, markýz na balon, terasu i verandu nebo sítí proti hmyzu.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více