Menu

Rolety den a noc

Elegantní, útulné a stylové – takové jsou rolety Den a noc, které jsou nejnovějším přírůstkem do široké rodiny látkových rolet.  Jsou nejen vysoce funkčním vnitřním stíněním, ale také designovým prvkem.

Rolety den a noc – útulné a praktické zastínění interiéru

Principem látkových rolet den a noc je prověšení látky do „U“, díky kterému se průsvitné a neprůsvitné pruhy látky různě překrývají. Dokáží tak nahradit záclony, žaluzie i závěs. Nejen že skvěle vypadají, jsou také velmi praktické a snadno se ovládají.

Rolety den a noc nabízíme v mnoha barevných variantách. Rolety den a noc v šedé, černé, bílé či béžové barvě? Není problém. Nechybí ani temperamentní červená nebo něžná růžová do pokojíčku pro princezny.

Umístění rolet den a noc

Pokud si chcete pořídit rolety den a noc, je dobré si nejprve promyslet, jestli chcete roletou překrýt celý výklenek okna stejně jako závěsem, anebo umístit roletu přímo na okno jako běžné horizontální žaluzie či plisé žaluzie.

Rolety den a noc do zdi

Varianta do zdi se hodí na členitá okna s velkým počtem skel. Použití rolety den a noc na balkonové dveře není výjimkou, ale jedná se o poměrně nepraktické řešení. Chcete-li projít, musíte celou roletu vytáhnout. V tomto případě je tedy výhodnější, instalovat roletu den a noc přímo do dveří.

Roletu den a noc do zdi lze opatřit bílým designovým boxem, který zakrývá válec s látkou. Pokud roletu budete instalovat nad okno a ne přímo pod strop, variantu z boxem vám velmi  doporučujeme. Na látku tak bude usedat méně prachu.

Rolety na okno den a noc

Rolety na okno den a noc se otevírají spolu s oknem a nebrání přístupu k parapetu. Je však potřeba počítat s tím, že maximální úhel otevření oken, a hlavně dveří se díky ní trochu zmenší. Cenově vychází levněji umístit několik menších rolet přímo na okno místo jedné velké rolety přes celý výklenek.

Ovládání rolety den a noc

Rolety den a noc se ovládají pomocí kuličkového řetízku, který umožňuje plynule regulovat polohu pruhů vůči sobě a vytáhnout roletu tak, aby se látka celá navinula do krycího boxu. Na rozdíl od klasických hliníkových žaluzií se řetízek rolet nemusí zajistit držákem řetízku namontovaným do okna, Ovládání rolet den a noc je totiž vybavené vnitřní brzdou.

Proč si pořídit roletu den a noc?

  • Zbavíte se protivného otírání prachu z klasických horizontálních žaluzií.
  • Jsou skvělou alternativou k žaluziím, záclonám a závěsům díky možnosti posouvat pruhy přes sebe.
  • Údržba rolet den a noc je velmi snadná – postačí vám suchý, případně lehce navlhčený hadřík nebo švédská utěrka.
  • Moderní, designový a zároveň funkční doplněk interiéru.
  • Hodí se do všech místností vašeho domu či bytu.

Rolety den a noc na míru

Dodáme k vám domů rolety den a noc na míru, které díky svému designu s průsvitnými a neprůsvitnými pruhy vykouzlí dokonalou hru světla a stínu. Zajistíme zaměření, dodání i následnou montáž – rychle, čistě a za příznivou cenu. Aktuální dodací lhůta je cca 2–3 týdny.

Velikost a cena rolet den a noc

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více