Menu

Žaluzie a rolety Čáslav

Jsme vaším partnerem pro prodej a instalaci žaluzií a rolet v Čáslavi a okolí. Naše nabídka zahrnuje rolety den a noc, zatemňovací rolety, screenové rolety a markýzy na balkony pro domy a byty. Navíc jsme specialisté na montáž sítí proti hmyzu.

Kvalitní montáž stínění v Čáslavi a okolí

Hledáte kvalitní stínění nebo se chcete zbavit hmyzu? Pokud jste z Čáslavi a okolí, neváhejte nás kontaktovat. Už více než 25 let se věnujeme montáži žaluzií, rolet a markýz.

Dodáváme a montujeme žaluzie, rolety a markýzy

Nabízíme montáž látkových zatemňovacích rolet, které lze použít i jako rolety do střešních oken, a venkovních screenových rolet, které umožňují regulovat teplotu uvnitř místnosti během slunných dnů. Máme také různé druhy vnitřních žaluziíhorizontální, vertikální a plisé žaluzie, venkovních žaluzií a markýz.

V naší nabídce najdete také rolety den a noc, které díky střídání průhledných a neprůhledných pásů mohou nahradit záclony a žaluzie podle vašich potřeb. A samozřejmě, nezapomínáme na oblíbené římské rolety, které najdou své uplatnění také jako kancelářské rolety.

Co dalšího pro vás zajišťujeme?

Kromě montáže rolet a žaluzií do oken domů i bytů, vám také nabízíme instalaci různých druhů sítí proti hmyzu do oken a dveří nebo garnýží a tyčí na záclony. Najdete u nás také doplňky pro okna Velux.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více