Menu

Žaluzie a rolety Pardubice

Prodej a montáž žaluzií a rolet v Pardubicích a okolí. Nabízíme rolety den a noc, zatemňovací rolety, screenové rolety i markýzy na balkon pro domy, byty či chalupy. Mimo to provedeme i montáž sítí proti hmyzu.

Hledáte kvalitní stínící techniku? Nebo máte už dost otravných much a potřebujete spolehlivé sítě proti hmyzu? Pokud jste z Pardubic a okolí, neváhejte se na nás obrátit. Již více než 25 let se specializujeme na montáž žaluzií, rolet i markýz. Podívejte se, jak jsme si poradili s montáží stínící techniky pro byty a řadové domy v nové pardubické čtvrti Nová Tesla nebo s instalací rolet a žaluzií pro byty i komerční prostory nového pardubického komplexu na adrese Smilova.

Dodáváme a montujeme žaluzie, rolety i markýzy

Zajistit můžeme montáž látkových zatemňovacích rolet, které lze použít i jako rolety na střešní okna nebo instalaci venkovních screenových rolet, které při slunných dnech dokáží regulovat teplotu uvnitř místnosti. Nabízíme také vnitřní horizontální žaluzie nebo různé druhy venkovních žaluzií a markýz. V nabídce máme i rolety den a noc, které díky střídání průhledných a neprůhledných pásů mohou nahradit záclony či žaluzie podle vaší aktuální potřeby či oblíbené římské rolety, jenž dobře poslouží nejen v kancelářích.

Co dalšího zajišťujeme

Kromě rolet a žaluzií do oken domů a sítí proti hmyzu do oken i dveří nabízíme také garnýže a tyče na záclony nebo doplňky pro okna Velux.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více