Menu

Žaluzie a rolety pro byty a komerční prostory na adrese Smilova Pardubice

Provedli jsme instalaci stínící techniky do bytů a komerčních prostor nového bytového komplexu v Pardubicích. Zajistili jsme tak budoucím obyvatelům příjemné soukromí i dostatečnou regulaci světla.

V bytech a komerčních prostorách nově postaveného moderního bytového komplexu v Pardubicích jsme zajistili instalaci různých druhů žaluzií a rolet.

Stínění pro komerční prostory

V komerčních prostorách komplexu jsme provedli montáž stínících vertikálních žaluzií, které jsou nejen praktické, ale i díky mnoha barevným provedením dokáží oživit interiér.

Vnitřní rolety a žaluzie do oken bytů

Na okna bytů domu jsme instalovali látkové zatemňovací rolety, které svým decentním a zároveň moderním designem krásně doplňují interiér. Zároveň dokáží zajistit dokonalou tmu v místnosti a disponují snadným ovládáním kuličkovým řetízkem s vestavěnou brzdou, která upevní rolety ve vámi požadované pozici.

Dalším instalovaným druhem stínění byly elegantní rolety den a noc. Jejich nespornou výhodou je schopnost nahradit záclony, žaluzie i závěs. Díky střídajícím se průhledným a zatemňujícím pruhům, které se mohou libovolně překrývat, si můžete sami přesně nastavit propustnost denního světla a slunečních paprsků.

Máte i vy zájem o dodání a instalaci stínící techniky do vašeho domu nebo bytu? Neváhejte nás kontaktovat. Na montáž žaluzií, rolet, ale i markýz nebo sítí proti hmyzu se specializujeme již více než 25 let.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více