Menu

Žaluzie a rolety Rychnov nad Kněžnou

Žaluzie a rolety k prodeji s instalací i bez v Rychnově nad Kněžnou. V naší nabídce si můžete vybrat z několika druhů rolet jako zatemňovací rolety, rolety den a noc či screenové rolety. Nabízíme také markýzy na balkony nebo profesionální montáž sítí proti hmyzu.

Odborná instalace i v Rychnově nad Kněžnou a okolí

Poptáváte kvalitní stínící techniku nebo se chcete zbavit nepříjemného hmyzu? Obraťte se na spolehlivou firmu. Jsme odborníky na instalaci žaluzií, rolet a markýz s více než 25 lety zkušeností.

Elegantní řešení rolet, žaluzií a markýz

Nabízíme dodávku a instalaci žaluzií, rolet a markýz. Můžeme vám zajistit montáž látkových zatemňovacích rolet, které lze použít také jako rolety na střešní okna, a venkovní screenové rolety, které dokáží regulovat teplotu uvnitř místnosti během slunečných dní.  V naší nabídce máme horizontální a vertikální žaluzie i rolety den a noc, které díky střídání průhledných a neprůhledných pásů mohou nahradit záclony a žaluzie podle vašich aktuálních potřeb. A samozřejmě, nezapomínáme na oblíbené římské rolety, které skvěle poslouží nejen v kancelářích. Nabízíme také různé druhy venkovních žaluzií a tři druhy markýz.

Rozšířené služby pro vás

Rozšířený servis pro naše zákazníky zahrnuje kromě rolet, žaluzií a markýz také sítě proti hmyzu do oken a dveří. Nabízíme mimo jiné i garnýže a tyče na záclony. Pokud byste měli o naše služby zájem, stačí nás nezávazně kontaktovat a společně vytvoříme objednávku na míru.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více