Menu

Žaluzie a rolety Kutná Hora

Naše firma nabízí široký výběr stínící techniky v Kutné Hoře a okolí. Můžete objednat vše včetně vertikálních žaluzií, venkovních rolet, rolet na okna a plisé žaluzií. Jsme specialisté na instalaci rolet den a noc, zatemňovacích rolet, screenových rolet a markýz na balkony pro domy, byty i chalupy.

Montáž rolet a žaluzií na míru i v Kutné Hoře a okolí

Hledáte kvalitní rolety či žaluzie nebo řešení proti obtěžujícímu hmyzu? Jste-li z okolí Kutné Hory, můžete nás kontaktovat a my vám poradíme s řešením na míru. Jsme vaším spolehlivým partnerem s více než 25 lety zkušeností v oboru montáží žaluzií, rolet a markýz.

Stínící technika pro váš domov

Nabízíme kompletní sortiment stínící techniky:

Dále zajistíme montáž látkových zatemňovacích rolet, které lze použít i jako rolety na střešní okna, a oblíbené římské rolety, které jsou vhodné do veřejných prostor nebo kanceláří.

Co zahrnuje naše kompletní nabídka

Kromě rolet a žaluzií do oken domů provádíme také montáž sítí proti hmyzu. V nabídce máme různé druhy sítí proti hmyzu na okna i dveře. Prodáváme také tyče na záclony a doplňky pro okna Velux.

Jsme tu, abychom vám pomohli vytvořit dokonalý útulný prostor ve vašem domě. S naší dlouholetou praxí vám rádi poradíme. Pro ukázku se můžete podívat na naše reference.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více