Menu

Plisé žaluzie

Dodáváme a montujeme plisé žaluzie k zastínění všech druhů oken včetně střešních i atypických. V naší nabídce najdete různé barvy a materiály, včetně speciálních zatemňovacích plisé žaluzií, díky kterým dosáhnete absolutní tmy.

Plisé žaluzie – elegantní alternativa hliníkových žaluzií

Nelíbí se vám chladné hliníkové horizontální žaluzie a látkové zatemňovací rolety vám přijdou příliš fádní? Tak to u vás určitě vyhrají maximálně variabilní a elegantní plisé žaluzie. Jejich výhodou je možnost využití ve všech místnostech a do všech možných prostor. Ať už Potřebujete stínění na okno, před výklenek nebo zastínění atypických tvarů oken, střešních oken nebo dokonce stínění zimních zahrad? Pak jsou tu pro vás látkové plisé žaluzie.

Variabilní zastínění oken, to jsou plisé žaluzie

Dokonalé interiérové stínění v podobě plisé žaluzií nadchne i vás. Jejich velkou předností je variabilita zatažení. Můžete ji zatáhnout zespod a nechat si vrchní stranu oken zcela volnou. Tento způsob je vhodný zejména pro bydlení v přízemí. Stínění si můžete nastavit také přesně podle slunce – třeba uprostřed okna. A samozřejmě ji snadno zatáhnete i z vrchní části oken.

Plisé žaluzie ve dne i v noci

Rádi si ve dne přispíte, nebo chodíte na noční směny a chcete mít i za bílého dne tmu v ložnici? Věřte, že i pro vás jsou plisé žaluzie správnou volbou. Stačí zvolit zatemňovací plisé žaluzie, které jsou vhodné právě do ložnic, protože vytvoří nejen dokonalou tmu, ale také úplné soukromí.

Proč jsou plisé žaluzie tak oblíbené?

  • Lze je instalovat na kterékoli okno včetně atypických tvarů.
  • Výběr z více než 100 druhů látek, vzorů a designů. V nabídce máme i speciální zatemňovací plisé žaluzie.
  • Snadné ovládání pomocí vytahovací šňůrky, anebo tahem ručně.
  • Možnost zatahování z obou stran – tzv. plovoucí plisé žaluzie
  • Plisé žaluzie jsou z velice pevné a odolné látky, ačkoli vypadají jako z papíru.
  • Údržba plisé žaluzií je velice snadná. Můžete použít prachovku, anebo je sbalit, osprchovat a znovu zavěsit na okno.
  • Dodací lhůta plisé žaluzií je cca 2–3 týdny.

Tato okna jsme už zastínili a zastíníme i ta vaše

Minimální a maximální šířku, výšku a plochu nelze kvůli velkému množství variant jednoduše určit. Napište nám a určitě spolu najdeme ty správné míry plisé žaluzií pro vaše okna. Přijedeme k vám a zaměříme všechna okna, která budete chtít zastínit. Plisé žaluzie vám nainstalujeme do jakéhokoli typu okna, v jakékoli barvě i velikosti. Přesvědčte se sami.

Plisé funguje i jako síť proti hmyzu

Plisé nemusí být jen žaluzie. Velice dobře fungují také jako sítě proti hmyzu. Síť je vedena na horní straně vodicí lištou opatřenou těsnícím kartáčkem. Na spodní straně je síť opatřena plastovým pásovým řetězem, který se v dolní části dveřního otvoru pohybuje v plastové kolejnici.

Boční profily jsou kotveny do ostění nebo na rám dveří. Síť se ovládá ručně a ve stažené poloze je zafixovaná pomocí magnetů. Hodí se všude tam, kam se kvůli prostoru nevejdou klasické otevírací či rolovací sítě proti hmyzu.

Velikost a cena plisé žaluzií

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více