Menu

Žaluzie a rolety Kolín

Specializujeme se na prodej a instalaci žaluzií a rolet v Kolíně a okolí. Nabízíme širokou škálu stínící techniky, včetně rolet den a noc, zatemňovacích rolet, screenových rolet a markýz na balkony, verandy i terasy. Navíc jsme odborníky na montáž sítí proti hmyzu.

Kvalita od ZEBRY v Kolíně a okolí

Hledáte kvalitní venkovní či interiérové stínění nebo se potřebujete zbavit komárů a dalšího hmyzu? Pokud jste z Kolína a okolí, obraťte se na nás. Na montáž žaluzií, rolet a markýz se specializujeme už více než 25 let a za tu dobu jsme se stíněním pomohli již desítkám rodin i velkých firem. Přesvědčte se o tom sami.

Odborná montáž žaluzií, rolet, markýz i sítí proti hmyzu

Nabízíme instalaci vnitřního i venkovního stínění, například vnitřních látkových zatemňovacích rolet, které lze využít i jako rolety do střešních oken, a venkovních screenových rolet, které dokáží regulovat teplotu uvnitř místnosti během slunečných dnů. Naše nabídka zahrnuje také různé druhy markýz pro balkony, verandy a terasy.

Dále vám můžeme dodat a instalovat rolety den a noc nebo oblíbené římské rolety, které vypadají skvěle a zároveň mohou dobře posloužit i jako kancelářské rolety. Nechybí ani japonské rolety a různé doplňky pro okna Velux. Navíc provedeme montáž sítí proti hmyzu do oken a dveří nebo garnýží a tyčí na záclony.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více