Menu

Screenové rolety

Zdá se vám, že občas máte kvůli slunci doma saunu? Pak jsou screenové rolety Sunrol tou správnou volbou. Díky nim se sklo nerozpálí a výrazně se tak sníží prostup slunečního tepla okny do interiéru.

Sreenová látka – zabrání přehřívání interiéru

Screenová roleta Sunrol od Climaxu je složena z krycího boxu, ve kterém je válec s pružinou a se speciální perforovanou látkou. A v tom se skrývá tajemství těchto rolet. Tato screenová látka je v podstatě gumová látka s dírkami, která velmi efektivně zadrží většinu tepla ze slunečních paprsků, ale propustí dovnitř světlo. Pohled ven připomíná pohled z polepeného autobusu.

Screenová látka v mnoha barevných provedení 

Látka na screenové rolety se vyrábí ve více barevných provedeních. Zvolit můžete například černou látku, která většinu tepla pohltí nebo stříbrnou, která ho odrazí. Nejoblíbenějším odstínem je barva mědi. Zároveň si můžete vybrat hustotu látky – základní 86 a hustší 92. Barva konstrukce může být hnědá, bílá nebo stříbrná.

Ovládání screenových venkovních rolet

Ovládat screenové venkovní rolety můžete buďto ručně stahováním, kdy otevřete okno, stáhnete dolů roletu a zaháknete ji za fixační háčky. Nebo lze vyrobit verzi ovládanou pomocí šňůrky tzv. Comfort, kdy stojíte v interiéru, taháte za šňůrku a roleta a jede dolů. Pro náročné je možné zajistit i ovládání pomocí elektromotoru.

Screenové rolety pro střešní okna

Pokud máte podkrovní pokoj, určitě Screenovou roletu Sunrol oceníte. Jako jedna z mála má účinnou ochranu proti teplu i u šikmých tvarů. V tomto případě se však použije pouze látka ušitá do požadovaného tvaru a poté se přilepí na okno pomocí suchého zipu. Kvůli tomu ji nelze vytahovat, ale pouze odlepit. Na rámu okna zůstává protikus suchého zipu. Podobně to lze řešit i u lodžie, kde lze takto látku nalepit na sklo, aby se zabránilo přehřívání interiéru.

Dodací lhůta screenových venkovních rolet je cca 2 týdny a záruční lhůta je 2 roky.

Hledáte stínění pro střešní okna, které můžete vytahovat? Vyzkoušejte plisé žaluzie nebo látkové zatemňovací rolety. Najdete u nás také venkovní stínění či markýzy na balkon a terasu. Instalovat můžeme i sítě proti hmyzu nebo tyče na záclony.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více