Menu

Žaluzie a rolety Chlumec nad Cidlinou

Prodej a instalace stínící techniky pro venkovní i vnitřní prostory v Chlumci nad Cidlinou a jejím okolí. Naše pestrá nabídka zahrnuje rolety den a noc, římské rolety, venkovní žaluzie a markýzy pro domy, byty a chalupy. Navíc provádíme montáž sítí proti hmyzu, abyste si mohli užít ničím nerušené pohodlí domova.

Kvalitní stínící technika v Chlumci a okolí

Pokud hledáte efektivní způsob zajištění stínu a soukromí nebo bojujete s obtěžujícím hmyzem a potřebujete spolehlivou ochranu, jste na správném místě. Poskytujeme dodávku a instalaci širokého spektra žaluzií, rolet a markýz pro byty, domy i chalupy. Naše nabídka stínící techniky je připravena pro váš domov. A co všechno u nás najdete?

Firma s dlouholetou praxí

Pokud hledáte efektivní řešení pro stínění a ochranu vašeho domova nebo se potřebujete zbavit obtěžujícího hmyzu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme odborníci na instalaci kvalitního stínění s více než 25 lety zkušeností. Nabízíme venkovní rolety, žaluzie, markýzy a další stínící techniku. Obraťte se na nás a vytvořte si ideální prostředí přesně podle vašic představ.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více