Menu

Markýzy na balkon

Naše markýzy na balkon vytváří stín pro příjemná letní posezení na vašem balkoně. Oblíbené jsou díky své jednoduché konstrukci a zároveň možnosti přidání motoru na dálkové ovládání.

Svislé markýzy nejen na balkon panelového domu

Nabízíme prodej a montáž svislých markýz na balkon. Svojí jednoduchou konstrukcí jsou určeny především k bočnímu zastínění balkonů panelových domů či jiných velkých prosklených ploch a venkovních posezení. K těmto markýzám, pokud nejsou kryté střechou, je potřeba přidat krycí stříšku. Ta zabraňuje špinění konstrukce a látky markýzy.

Markýzy se screenovou látkou

Balkonové markýzy jezdí pouze nahoru a dolu v lištách nebo po vodícím lanku. Lze je vybavit i látkou typu Screen, kterou najdete například i u našich venkovních screenových rolet. Tato látka je gumová a má v sobě dírky. Díky tomu efektivně odráží sluneční teplo a zároveň propouští světlo. Pohled skrz tuto látku připomíná pohled skrz polepy autobusů.

Markýzy s motorem, klikou i otřesovým čidlem

Nabízíme různé typy markýz na balkon, které se liší především svými rozměry. Zároveň si můžete vybrat, jakým způsobem chcete markýzu ovládat. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější pořídit si markýzu s motorem, kterou lze ovládat spínačem nebo dálkovým ovládáním. Markýzu můžete také doplnit otřesovým čidlem, které při silném větru markýzu automaticky stáhne nebo světelným či časovým spínačem.

Markýzy od ZEBRY

A proč si vybrat markýzu právě u nás? Nabízíme vám profesionální poradenství, rychlý servis i odbornou montáž zcela zdarma. Navíc s markýzou od nás získáte:

  • záruku 4 roky na konstrukci
  • záruku 5 let na stálobarevnost látky
  • záruku 5 let na motory

Volba barvy konstrukce markýzy a velké množství vzorů látek jsou samozřejmostí.

Potřebujete zastínit okna a dveře. Prohlédněte si nabídku našeho vnitřního stínění. Kromě běžných horizontálních žaluzií instalujeme také římské rolety nebo moderní japonské rolety. Kromě venkovních screenových rolet, které jsme již zmínili nabízíme také venkovní žaluzie a další druhy venkovních rolet.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více