Menu

Žaluzie a rolety Chotěboř

Jsme odborníci na prodej a instalaci stínící techniky pro venkovní i vnitřní prostory v Chotěboři a jejím okolí. Naše pestrá nabídka zahrnuje rolety den a noc, římské rolety, venkovní žaluzie a markýzy pro domy, byty a chalupy. Navíc provádíme montáž sítí proti hmyzu, abyste si mohli užít ničím nerušené pohodlí domova.

Profesionální montáž v Chotěboři

Pokud hledáte kvalitní řešení pro stínění a ochranu vašeho domova nebo se potřebujete zbavit obtěžujícího hmyzu, neváhejte nás kontaktovat. Zaručujeme vám profesionální instalaci žaluzií, rolet a markýz podloženou více než 25 lety zkušeností.

Naše nabídka stínící techniky

Nabízíme dodávku a instalaci širokého spektra žaluzií, rolet a markýz pro byty, domy i chalupy. Můžeme vám nainstalovat rolety den a noc, které jsou funkční a zároveň designově atraktivní. Klasické horizontální žaluzie jsou vhodné pro užší okna. Pro panelové domy doporučujeme spíše látkové zatemňovací rolety. Vertikální žaluzie jsou pak ideální pro kancelářské prostory. Naše nabídka zahrnuje i venkovní žaluzie, screenové rolety a více druhů markýz včetně kloubových a kazetových.

Co dalšího nabízíme

Mimo žaluzií a rolet poskytujeme spolehlivou ochranu před hmyzem v podobě sítí proti hmyzu do oken. Díky nim můžete větrat kdykoli i s rozsvíceným světlem. Dále zajistíme montáž garnýží a tyčí na záclony a nabízíme příslušenství pro okna Velux. Pro více informací se podívejte na naši kompletní nabídku a reference.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více