Menu

Markýzy

Nabízíme širokou škálu markýz, jejichž předností je schopnost zastínit větší plochy teras, balkonů či prosklených výloh. Dotváří také architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. Rádi za vámi přijedeme, balkon či terasu přeměříme, pomůžeme vám vybrat správnou markýzu a provedeme její odbornou montáž.

Markýzy na balkon i terasu

V naší nabídce najdete svislé markýzy na balkon, které mají jednoduchou konstrukci a jsou určeny především k bočnímu zastínění balkonů panelových domů. Dále u nás najdete kloubové markýzy, které montují do stropu a lze s nimi zastínit balkon či verandu.

K oběma typům markýz, pokud nejsou kryté střechou, je potřeba přidat krycí stříšku. S její pomocí lze předejít špinění konstrukce i látky markýzy. Zároveň s přibývajícím materiálem ve smyslu kazety a krytů stoupá estetická hodnota markýzy, její odolnost, ale i cena.

Instalujeme také kazetové markýzy, které díky absenci předního volánu nepotřebují již žádnou krycí stříšku. Jedná se o markýzu, která je vhodná pro terasy či zahrádky kaváren.

Markýzy s motorem nebo s otřesovým čidlem

Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. Pokud si pořizujete větší počet markýz nebo markýzu, jejíž plocha je větších rozměrů, doporučujeme markýzy s motorem. Ty lze ovládat pomocí spínače nebo za použití dálkového ovládání. Žádaným doplňkem dnes bývá i otřesové čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak poškození. Markýzy mohou být také opatřeny světelným nebo časovým spínačem.

S markýzou od nás získáte:

  • záruku 4 roky na konstrukci
  • záruku 5 let na stálobarevnost látky
  • záruku 5 let na motory

Volba barvy konstrukce markýzy a velké množství vzorů látek jsou samozřejmostí.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více