Menu

Žaluzie a rolety Poděbrady

Pokud hledáte kvalitní žaluzie a rolety jste tu správně. Naše nabídka zahrnuje kompletní venkovní i vnitřní stínící techniku. Navíc nabízíme markýzy na balkony pro domy, byty a chalupy nebo ochranné sítě proti hmyzu.

Stínící technika pro Poděbrady a okolí

Jste unaveni nekonečným bojem s hmyzem? Trápí vás nedostatečné stínění ve vašem domě? Pokud jste z Poděbrad a okolí, neváhejte se na nás obrátit

Nabízíme dodávku a montáž žaluzií a rolet pro interiéry i exteriéry. Máme široký výběr všech typů žaluzií. Dokážeme vám poskytnout instalaci venkovních screenových rolet, které vám pomohou regulovat teplotu uvnitř místnosti během slunných dní. Pro stínění uvnitř poskytujeme látkové zatemňovací rolety, které lze využít také jako rolety pro střešní okna. V naší nabídce najdete i rolety den a noc, které mohou skvěle nahradit záclony a žaluzie podle vašich aktuálních potřeb. A nesmíme zapomenout na oblíbené římské rolety nebo japonské rolety.

Kvalitní markýzy a sítě proti hmyzu

Mimo rolet a žaluzií do oken domů nabízíme také několik druhů markýz. Najdete u nás markýzy na balkony i kazetové a kloubové markýzy na terasy a verandy. Dalšími službami je instalace sítí proti hmyzu a kvalitní tyče pro záclony a doplňky pro okna Velux. Máme více než 25 let zkušeností s montáží žaluzií, rolet a markýz.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více