Menu

Žaluzie a rolety Jaroměř

Přinášíme vám nejen prodej a montáž žaluzií a rolet, ale také zázemí pro pohodlný život. Naše široká nabídka zahrnuje rolety všech druhů a markýzy na balkon pro váš dům, byt či chalupu. Nabízíme také montáž sítí proti hmyzu, abyste se mohli zbavit obtěžujících much a komárů.

Odborná instalace v Jaroměři i okolí

Chcete-li kvalitní stínící techniku a ochranu proti hmyzu, jste na správném místě. Již více než 25 let poskytuje náš tým zkušených profesionálů odbornou montáž žaluzií, rolet a markýz. Máme tak na svém kontě desítky spokojených zákazníků. Přesvědčte se sami.

Profesionální montáž a dodání žaluzií, rolet a markýz

Nabízíme dodání a montáž žaluzií v interiéru i exteriéru. Instalace látkových zatemňovacích rolet, které lze použít i jako rolety na střešní okna, je velmi oblíbenou metodou. V nabídce máme i rolety den a noc, které díky střídání průhledných a neprůhledných pásů mohou nahradit záclony. Nabízíme také různé druhy venkovních žaluzií nebo speciální screenové rolety. Architektonický vzhled domu mohou ozvláštnit kazetové nebo kloubové markýzy.

Ochranné sítě proti hmyzu i tyče na záclony

Kromě žaluzií a rolet do oken domů nabízíme také ochranné sítě proti hmyzu do oken a dveří. Funkce těchto sítí není jen praktická, mohou být elegantním doplňkem oken a dveří. Poskytujeme také instalaci garnýží a tyčí na záclony. Vaše pohodlí a stylový domov je pro nás na prvním místě.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více