Menu

Vnitřní stínění

Nabízíme montáž vnitřního stínění oken a dveří, které ochrání byt i dům před sluncem či zvědavými pohledy. V naší nabídce naleznete různé žaluzie a rolety v mnoha designech i barevných provedeních, které jsou vhodné do bytů, rodinných domů i kanceláří.

Rolety a žaluzie do bytu, domu i kanceláře

V naší nabídce najdete klasické horizontální žaluzie, které jsou vhodné pro užší typy oken starých domů nebo vertikální žaluzie, které využijete jako kancelářské rolety, ale stejně tak se budou hezky vyjímat i v moderních rodinných domcích. Dále vám můžeme instalovat elegantní plisé žaluzie, se kterými zastíníte různé šikmé tvary oken, střešní okna, výklenky, a dokonce i zimní zahrady. Samozřejmostí jsou také látkové zatemňovací rolety, které jsou ideální variantou do panelových domů, rolety den a noc – vysoce funkční a přesto velmi designové stínící rolety na okno nebo římské rolety a japonské rolety.

Zajistíme vám ideální vnitřní stínění

Vybrat si interiérové žaluzie či rolety může být dnes velmi složité, protože možností je mnoho. Pokud nevíte, který typ vnitřního stínění je pro vás ten pravý, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi s výběrem pomůžeme. Přijedeme, okna přeměříme a provedeme montáž stínění na míru. Mezi žaluziemi a roletami se pohybujeme již více než 25 let, a tak víme, které přesně sednou na vaše okna.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více

Potřebujete poradit? Zeptejte se na cokoliv.