Menu

Vertikální žaluzie

Provedeme instalaci vertikálních žaluzií do oken i jiných prostor. Tento typ rolet je nejen praktickým, ale i zajímavým doplňkem interiéru.

Vertikální žaluzie využijete nejen v kancelářích

Interiérové vertikální žaluzie jsou praktické a díky barevnému provedení umí překvapivě zpříjemnit i interiér obývacího pokoje. Mimo to budou skvělým zastíněním u velkých výklenků anebo třeba kotlů. Cenu vertikální žaluzie určuje rozměr v přepočtu na m² a cenová kategorie látky.

Klasické bílé vertikální žaluzie se běžně využívají jako kancelářské žaluzie a znáte je třeba z bank nebo přízemních kanceláří. Umíme však udělat i barevné varianty, které prostoru předají úplně jiný nádech.

Plastové i nehořlavé vertikální žaluzie

Vybírat můžete od základních látek, které jsou vhodné jenom jako optická clona, skrz kterou nebude svítit slunce až po nehořlavé technické materiály s dlouhou životností. Zajímavou oblastí jsou také vertikální lamelové žaluzie z plastu, které jsou vhodné do zdravotnického a chemického provozu, protože se dají snadno čistit a nevadí jim nepříznivé prostředí.

Dodací lhůta vertikálních žaluzií je cca 10 dnů.

Rozměry vertikálních žaluzií

Typ Min. šířka Max. šířka Max. výška Plocha
Systém Blue line 15 cm 400 cm 400 cm 16m2

Zajímají vás i jiné druhy stínění? Prohlédněte si naši nabídku. Najdete tam třeba rolety den a noc nebo japonské rolety, které jsou svým vzhledem nejpodobnější právě vertikálním žaluziím.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více