Menu

Žaluzie a rolety pro domy a byty ve čtvrti Nová Tesla Pardubice

Provedli jsme montáž stínící techniky pro řadové domy a byty v nové pardubické čtvrti Nová Tesla, abychom zajistili jejím budoucím obyvatelům soukromí a dostatečnou regulaci světla.

V nové pardubické čtvrti Nová Tesla jsme provedli montáž různých druhů rolet a žaluzií za účelem zajištění soukromí a odstínění přímého slunečního záření.

Vnitřní rolety a žaluzie pro bytový dům

Instalovali jsme látkové zatemňovací rolety, s jejichž pomocí lze dosáhnout dokonalé tmy v místnosti. Jsou velmi praktické s moderním vzhledem a jednoduchým ovládáním pomocí kuličkového řetízku s vestavěnou brzdou. Tuto funkci jistě oceníte především na jižních oknech – roletu stáhnete do poloviny okna, odstíníte přímé slunce, a i tak budete mít v místnosti dostatek denního světla.

Dále jsme zajistili montáž horizontálních žaluzií, které jsou nestárnoucí ověřenou klasikou. Tyto žaluzie disponují snadným ovládáním pomocí kuličkového řetízku a jsou schopné zachytit až 80 % světla. Jejich nespornou výhodou je pestrá paleta barev, díky které můžete sladit rám okna s profilem žaluzie.

Venkovní stínění rodinných domů

Na okna, včetně francouzských oken řadových domů jsme instalovali venkovní žaluzie s elektrickým ovládáním, které dodávají domkům moderní vzhled a zároveň velmi efektivně zajistí stín místností.

Pokud i vy hledáte kvalitní stínění včetně odborně provedené montáže stínící techniky, neváhejte se na nás obrátit. Máme více než 25 let zkušeností v oboru. Provedeme instalaci rolet, žaluzií, ale také sítí proti hmyzu nebo markýz i ve vašem domě či bytě.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více