Menu

Sítě proti hmyzu v kontrastní barvě k oknům v RD v Němčicích

V rodinném domě v Němčicích jsme se věnovali instalaci různých druhů sítí proti hmyzu, které byly v kontrastní barvě k oknům. Tato úloha zahrnovala instalaci sítí proti hmyzu na okna i dveře, a to včetně použití plisé sítě a klasické sítě proti hmyzu.

Nejdříve jsme provedli důkladné měření, abychom zajistili, že sítě přesně padnou na okna a dveře, a zároveň budou ladit s celkovým designem domu. Plisé síť proti hmyzu, jež lze snadno skládat a rozkládat, byla nainstalována na okna, ke kterým je tak zajištěn snadný přístup a dobrá regulace vzduchu. Posuvné sítě proti hmyzu byly použity na dveře. Tento typ sítí zajišťuje pohodlné otevírání i efektivní způsob, jak udržet nežádoucí hmyz venku, aniž by byl narušen proud čerstvého vzduchu.

Celá instalace sítí proti hmyzu byla provedena s ohledem na estetický kontrast k oknům, což dodalo domu v Němčicích nejen ochranu před hmyzem, ale také stylový a harmonický vzhled.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více

Potřebujete poradit? Zeptejte se na cokoliv.