Menu

TaHoma switch je dalším krokem k chytré domácnosti, která slouží Vám a ne Vy jí. Již delší dobu se porůznu mluví o chytrém ovládání různých prvků domácnosti a nyní už lze říci, že od novátorských nápadů, novinek a prototipů se dostáváme k realitě. Vyzkoušené realitě, která už nestojí tolik, co dům samotný. TaHoma Switch je tou realitou, která přesně cílí na opravdovou potřebu vlastníků domovů.

TaHoma Switch: Krok k chytré domácnosti

Co všechno TaHoma Switch umí? Z pohledu naší firmy je to skvělý pomocník pro ovládání především venkovních žaluzií a rolet. Říkáte si, že na to Vám stačí běžné elektrické ovládání? Ano, stačí, pokud ovšem chcete přijít do místnosti, kde odpoledne bývá prudké světlo a v tuto dobu už tam bude sklopená žaluzie, zatímco ráno Vám dopřeje výhled na probouzející se zahradu. To vše automaticky – není lepšího pomocníka než TaHoma Switch. Tato funkce se nazývá vytváření scénářů. Ty můžete mít pro každou místnost různé a samozřejmě i pro různá roční období. Do již běžícího scénáře můžete kdykoliv zasáhnout jednorázově – například teď má být tma, ale je potřeba světlo. Scénář ovšem pokračuje dál. Malou perličkou je i možnost simulovat Vaši přítomnost doma během dovolené.

Mobilní aplikace pro pohodlné ovládání venkovních žaluzií a rolet

Otázka financí je individuální na základě cenové nabídky. Co kromě pohodlí ale dostanete, když se rozhodnete pro takové chytré ovládání stínění? Každý samozřejmě za své peníze chceme dostat maximum. A i když stínění je náš svět, ovládání domova jím samozřejmě nekončí. TaHoma Switch dokáže rozhýbat i Vaši bránu, zámky, osvětlení, hodí řeč s Alexou a nenechá Vás mrznout komunikací s topením. Určitě za zmínku stojí i fakt, že běžně používané ovladače mají maximálně pět kanálů, tedy pět žaluzíí či rolet v rámci jednoho ovladače. Není tedy výjimkou, že pro ovládání jednoho domu se sejde i šest až sedm ovladačů. Už od dvou pětikanálových ovladačů výše se TaHoma switch vyplatí i finančně.

A jak to vše reálně vypadá? Co nejpraktičtěji to jde. Je jedno, zda využívate iOS nebo android, zda již fungujete s Alexou, Google Home nebo Apple HomeKit. V rámci přizpůsobení se stávající domácností udělali vývojáři TaHomy maximum. Pro různé funkcionality můžete vytvořit i widgety. Nejste technologičtí nadšenci a teď Vám trochu zatrnulo? Nebojte se, při instalaci ovládacích prvků Vás vším provedeme osobně a i přesto, že je aplikace maximálně přívětivá a intuitivní, existuje nespočet návodů krok za krokem, které Vás každou překážkou převedou. Jste naopak inovátor? Gratulujeme, protože tady se Vám otvírá naprosto nevídané hřiště pro zkoumání a zkoušení.

Veškeré podrobnosti můžete omrknout přímo na stránkách společnosti Somfy, nebo se s dotazy obraťte přímo na nás, rádi Vám vše ukážeme a zodpovíme.

Zdeněk Braborec
Článek pro Vás napsal Zdeněk Braborec

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku