Menu

Stínící technika Velux

Pokud máte okna Velux, pak není nic lepšího, než je doplnit stínící technikou od stejné firmy. My vám můžeme dodat a namontovat veškeré doplňky Velux jako jsou sítě proti hmyzu, žaluzie nebo rolety Velux. Všechny produkty jsou z kvalitních materiálů s dlouholetou zárukou.

Žaluzie rolety Velux

Provádíme instalaci kvalitního venkovního i interiérového stínění, které se vyznačuje minimálně 10letou životností. Můžeme vám nabídnout montáž venkovních rolet Velux včetně klasických předokenních rolet Velux anebo rolet, které se umisťují do stavebně připravených boxů.

Montujeme také žaluzie Velux na běžná i střešní okna, například klasické horizontální žaluzie nebo vnitřní rolety na okno Velux včetně rolet na střešní okna Velux nebo zatemňovacích rolet Velux.

Vnitřní horizontální žaluzie značky Velux

Sítě proti hmyzu Velux

Mátu už dost komárů a much ve vašem bytě či domě? Vsaďte na sítě proti hmyzu. Dodáme a namontujeme Velux sítě proti hmyzu. Navíc nabízíme i sítě do střešních oken Velux, které se montují do ostění kolem okna. Otravný hmyz tak nemá šanci ani v podkroví.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více