Menu

Stínící technika Stuza

Jsme dodavatelé vnitřní i venkovní stínící techniky od ověřeného českého výrobce Stuza. Vybírat můžete z naší nabídky horizontálních žaluzií, plisé i sítí proti pylu a hmyzu. Vybrané produkty vám dodáme a provedeme jejich odbornou instalaci.

Horizontální a plisé žaluzie Stuza

Dodáváme a montujeme klasické horizontální žaluzie, které patří mezi nejběžnější zastínění většiny domovů. Díky způsobu montáže jsou horizontální žaluzie skvělou variantou k zastínění oken, včetně střešních oken, ale také balkonových dveří.

Plisé žaluzie patří mezi jedny z nejvariabilnějších žaluzií, díky možnosti umístění i na atypická okna a střešní okna. Zároveň nabízí možnost úpravy žaluzie na okně podle aktuální potřeby – lze je stahovat zezdola nahoru nebo opačným směrem, a dokonce lze žaluzii umístit pouze na prostředek okna.

Sítě proti hmyzu a pylu Stuza

Instalovat vám můžeme také sítě proti hmyzu, které mají tak jemnou strukturu, že mohou sloužit i jako protipylová síť do okna. To z těchto sítí činí skvělou volbu pro alergiky a astmatiky.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více