Menu

Kompletní venkovní zastínění rodinného domu ve Spojile

Ve Spojile nedaleko Pardubic jsme se postarali o kompletní venkovní zastínění rodinného domu, což zahrnovalo instalaci markýzy, venkovních žaluzií a screenových rolet s dálkovým ovládáním.

Markýza byla nainstalována nad terasou a slouží k efektivnímu stínění a ochraně proti slunečnímu záření. Tím byl vytvořen ideální prostor pro odpočinek a relaxaci venku, zatímco venkovní žaluzie na oknech domu zajišťují regulaci světla a teploty v interiéru.

Provedli jsme také instalaci screenových rolet, jejichž hlavním benefitem, který si majitelé přáli, bylo dálkové ovládání. Tyto rolety tak umožňují snadnou a pohodlnou obsluhu, což je zejména v moderní době velmi praktické. Klienti mohou rychle a jednoduše přizpůsobit úroveň stínění a světla podle svých preferencí.

Celkově tato instalace zastínění byla provedena s ohledem na funkčnost, pohodlí a efektivitu, a přispěla k vytvoření komfortního prostředí pro rodinný dům ve Spojile.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více

Potřebujete poradit? Zeptejte se na cokoliv.