Menu

Stínící technika Isotra

Dodáváme a montujeme kvalitní venkovní i interiérové stínění od ověřeného českého výrobce Isotra. V naší nabídce najdete žaluzie, rolety i sítě proti hmyzu Isotra.

Žaluzie a rolety Isotra

Provedeme montáž venkovního i interiérového stínění. V naší nabídce najdete různé druhy rolet Isotra pro interiéry i exteriéry a stejně tak vnitřní i venkovní žaluzie Isotra. Všechnu venkovní stínící techniku můžeme instalovat jak na novostavby do předem připravených boxů, tak i dodatečně na fasádu starších domů. Nezapomínáme ani na venkovní screenové rolety, které účinně brání přehřívání interiéru během horkých dní.

Interiérová nabídka stínění zahrnuje klasické horizontální žaluzie, elegantní plisé žaluzie, ale i látkové zatemňovací rolety nebo moderní japonské rolety, s jejichž pomocí můžete zastínit i velká okna a další prosklené plochy.

Sítě proti hmyzu Isotra

Instalujeme také sítě proti hmyzu Isotra, které jsou přirozeným a výjimečně efektivním řešením proti otravnému hmyzu. Umožňují vám větrat v horkých letních večerech i s rozsvíceným světlem. Najdete u nás různé druhy sítí – od pevných, přes plisé sítě až po rolovací sítě proti hmyzu.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více