Menu

Instalace kompletního vnitřního stínění v P-PINK

V prostorách budovy P-Pink jsme provedli kompletní instalaci vnitřního stínění, což zahrnovalo několik různých prvků. Na okna jsme nainstalovali látkové zatemňovací rolety, které umožňují účinnou kontrolu světla a soukromí. Tyto rolety jsou ideální volbou pro vytvoření intimnějšího a komfortnějšího prostoru.

Dále jsme provedli montáž plisé žaluzií na okna, které jsou nejen velmi elegantní, ale také funkční a praktické. S jejich pomocí lze regulovat světlo i teplotu v místnosti. Plisé žaluzie jsou známé svou variabilitou a designovým vzhledem, což přidává interiéru estetický rozměr.

V neposlední řadě jsme doplnili interiér horizontálními hliníkovými žaluziemi. Tyto žaluzie kromě regulace světla a soukromí, dodávají také moderní vzhled celému prostoru.

Instalace vnitřního stínění v P-Pink byla provedena s důrazem na funkčnost a design a přispěla k vytvoření komfortního a estetického prostředí pro klienty i zaměstnance.

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více

Potřebujete poradit? Zeptejte se na cokoliv.