Menu

Stínící technika Climax

Již více než 25 let jsme ověřeným dodavatelem stínící techniky vsetínského Climaxu. Provádíme montáž rolet, žaluzií, markýz i sítí proti hmyzu Climax. Léty prověřenou kvalitu můžeme instalovat i u vás doma.

Žaluzie a rolety Climax

Dodáváme a montujeme venkovní rolety Climax i venkovní žaluzie Climax. Oba typy tohoto externího zastínění je možné instalovat do předem připravených boxů novostaveb, anebo dodatečně na omítku staršího domu. Nechybí ani venkovní screenové rolety, které zabraňují přehřívání interiéru v horkých slunných dnech.

Kromě venkovního stínění u nás najdete také vnitřní žaluzie Climax a vnitřní rolety Climax. Nabízíme především různé druhy horizontálních žaluzií, vertikálních žaluzií, ale také látkové zatemňovací rolety.

Záruka 4 roky na vnitřní i venkovní stínění a na sítě proti hmyzu

Markýzy Climax na balkon i terasu

Instalujeme také venkovní markýzy Climax, kterých nabízíme několik v různých variantách. Samozřejmostí jsou markýzy na balkony, ale také kloubové a kazetové markýzy

Sítě proti hmyzu Climax

Trápí vás obtížný hmyz? Zbavte se ho jednou provždy. Díky Climax sítím proti hmyzu, které jsou přirozenou a velmi efektivní ochranou proti mouchám, komárům a dalšímu hmyzu, se už nemusíte bát větrat s rozsvíceným světlem. Vybírat můžete z naší nabídky pevných, plisé i rolovacích sítí proti hmyzu.

Dvířka pro domácí mazlíčky do dveřních sítí proti hmyzu

Máte zájem o tuto službu?

Zaujali jsme vás? Pokud i vy máte zájem o montáž stínící techniky, neváhejte nás kontaktovat. První konzultaci u nás máte vždy zdarma.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

V Moravanech jsme provedli instalaci 18 rolet den a noc na dřevěná okna. Tyto rolety jsou…

Zobrazit více

V rodinném domě v Lázních Bohdaneč jsme provedli instalaci plisé žaluzií, které nabízejí…

Zobrazit více

V rodinném domě u Jilemnice jsme provedli instalaci rolet den a noc na okna s látkou…

Zobrazit více